Stewart dhe Pattinson presin fëmijën e parë

Publikuar: 29.11.2012 - 21:24

Londėr, 29 nėntor - Ribashkimi mes Kristen Stewart dhe Robert Pattinson duket se ka pasur njė fund tė lumtur.

Sipas mediave amerikane Stewart ėshtė duke pritur njė fėmijė nga aktori britanik.

Gjithashtu revista “OK!” bėn tė ditur se ēifti i njohur i aktorėve planifikon tė rrisė fėmijėn nė Angli, ndėrkohė qė Stewart i ka kėrkuar Pattinsonit qė tė lidhen nė martesė pėrpara se vogėlushi ose vogėlushja tė vijė nė jetė.

Gjatė verės sė shkuar ēifti u nda pėr disa muaj pėr shkak tė tradhtisė sė Kristen me regjisorin e martuar, Rupert Sanders.