Nora Istrefi ”tradicionale”

Publikuar: 29.11.2012 - 21:17

Prishtinė, 28 nėntor - Ditė mė parė, nė udhėtimin e saj nė Shqipėri,  Nora Istrefi ka shijuar atė.

Nė shėnim tė kėtij pėrvjetori te rėndėsishėm historik, kėngėtarja i ėshtė kthyer tradicionales dhe gjatė vizitės nė muze ka veshur kostume kombėtare shqiptare.

 

bek30.11.2012/14:02

Si me pas prodhu në Kinë.Made in China.
D.m.th fals

ARTA ARTA30.11.2012/08:49

O ZOT O ZOT A JE KAH E SHEF VEHTEN MOJ ,A KI NAJKUN PASQYRE O E QMENDUR OJ E KRISUN ,PO TI NUK I KI MA 15 VJET ME E BA AT KOK SI NJI ADOLESHENTE .BESOM KUR PO TE SHOHIM NE EKRAN PO NA VIJE KEQ SE NE QFAR SHKALLE KE ARRIT ME QMENDURIT E TUA.RRUJE KOKEN KREJT SE NUK TE KA MET KURGJA TJETER

beni30.11.2012/02:04

oj bajate boll me se nuk je ka durohesh me