Me paratë e babait ndihmon të pastrehët

Publikuar: 21.11.2012 - 09:06

Los Angeles, 21 nėntor - Djali mė i madh i David dhe Victoria Beckham, trembėdhjetėvjeēari Brooklyn, i kėrkoi truprojės qė ta dėrgonte atė nė njė qendėr tregtare, qė tė blinte dhurata pėr tė pastrehėt. Djaloshi u ka dhėnė ēanta tė ndihmės sė parė tė pastrehėve.

Brooklyn u tha prindėrve tė tij se nuk dėshiron kurrfarė dhurate pėr festėn e Ditės sė Falėnderimeve, pėrveēse ta lejojnė atė qė t’u blejė tė pastrehėve dhurata.

David dhe Victoria ia kanė plotėsuar dėshirėn dhe e lutėn truprojėn e tyre ta dėrgonte atė nė njė qendėr tregtare, ku ai bleu disa kuti tė ndihmės sė parė.

Pėrvoja humanitare i ka pėlqyer shumė atij dhe tani ka kėrkuar nga vėllezėrit, 10-vjeēari Cruz dhe Romeo shtatėvjeēar, qė tė veprojnė nė tė njėjtėn mėnyrė si ai.