McQoppa i këndon “100 Vjetori” të Shqipërisë (video)

Publikuar: 14.11.2012 - 10:10

Prizren, 14 nėntor - Reperi shqiptar, McQoppa, pas suksesit tė madh me singlen “Emine- m” dhe nė veēanti, me superhitin “Qopp Sexy” sė fundi ka publikuar edhe videkėngėn e re.

McQoppa, i cili nė tė vėrtetė quhet Elvis Qollapeku, pėr adhuruesit e tij, nė vigjiljen e 100-vjetorit tė pavarėsisė sė Shqipėrisė ka sjell videokėngėn “100 Vjetori”, qė i pėrkushtohet pikėrisht kėtij viti jubilar.

Reperi prizrenas, tekstin e sė cilės kėngė e ka shkruar vetė, ka bashkėpunuar me vogėlushen, Kaltrina Delija.

Videon e kėngės tė cilėn e ka realizuar “BIGGYIMAGE”, siē mund tė shihet ėshtė xhiruar nė shtėpinė e komandantit legjendar, Adem Jashari.

Kėshtu edhe reperi 29-vjeēar , i cili ėshtė bėrė i famshėm nė saje tė pjesėmarrjes nė reality show “Shpija e Kosovės 2”, iu ka bashkuar njė numri tė madh tė kėngėtarėve shqiptar, qė kanė ‘bėrė’ kėngė pėr 100 vjetorin e shtetit amė.


xheca25.11.2012/00:20

ke stil reperi...te lumt veq perpara

erza qafleshi16.11.2012/13:22

shqiperia eshta ajo qe me e duam dhe e nderojme. Ne per shtetin tone kemi luftuar per tu ber nje familje e tash jemi shum familje. ne kete feste e festojm me dashuri dhe me gezim. shkollat familjet etj e festojn kete ftes 28 nentorin me shum gezim "GEZUAR 28 NENTORIN

elvis bahtijari16.11.2012/10:25

Qoppa Nr 1 ieee te pergezpj per kengen

rina15.11.2012/00:55

jeni met mir

Kusha14.11.2012/21:26

Nice qe e paskan qit...

Iljaz Iljazi14.11.2012/17:55

Qajoo Osht Daja jemm veq Nextt 1 Tkom

vlora14.11.2012/17:33

edicioni e radhes e duam Qoppen te nominuar ne video fest!
E meriton!!!

Dren Gjini14.11.2012/17:05

Mc qopp te lumt je i mrekullushem

Avni14.11.2012/16:42

Edhe ky esht Baba Stars e Pergezoj per kongen pom pelqen Tlumt Mc Qopa

dardani14.11.2012/10:36

te lumte...