Leonora Jakupi prezanton vëllanë e saj, Nolin

Publikuar: 25.09.2012 - 10:04

Prishtinė, 25 shtator – Ēdo ditė e mė shumė nė krah tė motrave tė famshme shqiptare, po reklamohen edhe shumė pjesėtarė tė familjes.

Por, si duket kėtė herė bėhet fjalė pėr njė mashkull tė njė VIP-i, ėshtė ky siē e shihni nė foto Noli, vėllai i kėngėtares Leonora Jakupi.

Madje nė ‘Facebookun’ e saj, siē raporton vipnews, Leonora e reklamon me shumė dashuri vėllanė, ku kanė pasuar shumė komente sidomos nga gjinia femėrore, duke e komplementar atė pėr dukjen.

Ja qė paska edhe vėllezėr simpatikė, pėrveē motra qė jemi mėsuar tė shohim nė krah tė personazheve tė njohura publike. Pėr vajzat e interesuara, vėllai i Leonorės ėshtė nė studime nė Tiranė dhe mund ta gjeni atje.

edonaa26.09.2012/08:36

Mashallah per 2t te papare suksee leonora nr je mos ta nin

beti25.09.2012/14:31

E te shkreten e la mami pa frajer...krejt tipkat si kjo mamate jane tu i lane pa fraera, sherri biznismenave e politikajve e gati harrova qe ju thone sponsore...

Lifi25.09.2012/13:41

E paska prezantu kjo fshatarja vllaun e vete a ahahahaha koka bo nomi se kush um ke Leonora, shoqja e shume Biznismenave edhe e Politikuavje ncncncnccn se ke Merlin Monro valla ahahahahah

bukuroshja25.09.2012/13:10

vllaun e mir e paske leonora

qarrishta25.09.2012/10:39

jam adhurus i Leonores dhe dua ti them se e paske vellaun shum te bukur,e shoh per her te par.