Angelina Jolie në pritje të një transplanti mëlçie?

Publikuar: 24.09.2012 - 19:55

New York, 24 shtator - Disa thashetheme po qarkullojnė nė lidhje me shėndetin e Angelina Jolie-s. Mendohet se ajo vuan nga Hepatiti C. Sipas revistės “National Enquirer”, partnerja e Brad Pitt-it vuan nga Hepatiti C, sėmundje te cilėn e ka marrė nė kohėn e rinisė kur abuzonte me tatuazhet apo drogėn. Njė burim ka thėnė pėr revistėn: “Brad-i mendon se problemet shėndetėsore te Angi-t vijnė si pasoje e stresit te madh, por miqtė mendojnė se ka diēka edhe mė tė keqe, ajo mund tė jetė prekur nga Hepatiti C.” Burimi pohon gjithashtu se vizita ne Siri tek refugjatėt u shkurtua pėr shkak tė “dhimbjes sė madhe tė kokės dhe dehidratimit  ”. Revista “National Enquirer” shton gjithashtu se Jolie ėshtė nė listėn e pritjes pėr njė transplant mėlēie. Stafi i saj ka reaguar menjėherė. Zėdhėnėsja  e saj ka deklaruar se ky lajm ėshtė i rremė dhe se dobėsimi i Angelinas vjen nga udhėtimet e shumta dhe lodhja nė sheshxhirime.