Më në fund flet Shakira: Jam shtatzënë

Publikuar: 22.09.2012 - 18:19

Pas spekulimeve tė shumta, Shakira nė faqen e saj zyrtare njoftoi se ėshtė shtatzėnė.

"Siē mund ta dinė disa prej jush, Gerard dhe unė jemi shumė tė lumtur dhe po presim ardhjen e fėmijės sonė tė parė. Ne kemi vendosur pėr t'i dhėnė pėrparėsi kėtij momenti tė veēantė nė jetėn tonė dhe tė shtyjmė tė gjitha aktivitet promovuese pėr disa ditė tė ardhshme", ka shkruar Shakira nė gjuhėn angleze dhe spanjolle.

Bukuroshja kolumbiane tanimė ka anuluar edhe paraqitjet e saj qė duhej t’i bėnte nė Las Vegas. Por, fituesja e “Grammy Awards” nuk ka treguar kohėn e pėrafėrt se kur do tė mund tė vijė pjesėtari i ri i familjes sė tyre.

Ky do tė jetė fėmija i parė pėr kėngėtaren e hitit “Whenever, Wherever” dhe futbollistin e Barcelonės, Pique, qė nga fillimi i romancės nė mars tė vitit 2011.

Siē raporton portali amerikan capitalfm ky lajm ka gėzuar shumė kėngėtaren latino-amerikane edhe pėr faktin se ajo ishte pėrpjekur mjaft shumė qė tė bėhet nėnė edhe gjatė  kohės sa ishte me djalin e ish-presidentit argjentinas, Antonio de la Rua, i cili kohėt e fundit ka paditur Shakiran se i ka dėmtuar bizneset pėr shkak tė ndarjes dhe po i kėrkon njė dėmshpėrblim prej 250 milionė dollarėsh.

rasimi22.09.2012/20:08

Ka me te braktis Pikeja tue ta ba pik e pes se diferenca ne vjet eshte shum e madhe, e edhe ashtu sdo tu shkonte larg.