Gosling do të paraqitet në filma erotikë

Publikuar: 21.09.2012 - 21:47

Miami, 21 shtator - Aktori Ryan Gosling, i cili u bė i famshėm nė saje tė rolit nė dramėn romantike “Notebook”, po shqyrton mundėsinė tė pranojė rolin kryesor nė ekranizimin e librave erotikė “Fifty Shades Of Grey”.Njė nga yjet mė tė pashėm tė Hollywoodit, Ryan Gosling mund tė luajė nė filmin erotik “Fifty Shades Of Grey”.

Nė fakt, “Fifty Shades Of Grey” aktualisht ėshtė libri mė i popullarizuar nė botė pėr shkak tė pėrmbajtjes sė vet provokuese, raporton RTL. Historia nė libėr kryesisht bėn fjalė pėr brutalitet, seks sadomazohist, dhe kėshtu duhet tė jetė edhe filmi.

Producenti i filmit do tė preferonte qė nė kėtė rol ta shihte Ryanin, i cili nė qilimin e kuq nė Toronto pranoi se ėshtė menduar nė lidhje me pranimin ose jo tė kėtij roli.

“Unė nuk e kam lexuar ende librin, kėshtu qė nuk mund tė bėj ndonjė koment nė lidhje me kėtė rol. A do ta pranoj rolin apo jo mbetet tė shihet”, tha Gosling pėr portalin kanadez, “E.T. Canada”.

Por, mbetet tė shihet edhe se a do tė pranojė e fejuara e aktorit, Eva Mendes, qė i dashuri i saj, me tė cilin shumė shpejt pritet tė shkojė para altarit, tė shkojė nė shtrat me njė femėr tjetėr.