Besim Dina me Oksigjen në KTV (video)

Publikuar: 13.09.2012 - 15:13

Prishtinė, 13 shtator - Humoristi dhe shoumeni nga Gjakova, Besim Dina mė nuk do tė duket nė RTK. Ai bashkė me emisionin e tij shumė tė pėlqyer, Oksigjen do tė shkojė nė televizionin Kohavision (KTV). Kjo ėshtė bėrė e ditur pėrmes njė promo qė ky televizion ka lėshuar me moton “Sė shpejti”!

 agroni londer14.09.2012/01:13

a pse je gjakovar a? a te fort jeni bre hallall ju koft,ton thojin jeni te bute,viq nisan se ka kuptu hala kosova se edhe uji osht i but,viq kur te shperthen nuk ka bjeshk e shkambi qy e nal,tung nga londrra me prejardhje nga prishtina

beni13.09.2012/22:47

mire koka ba se bajat jen pas ba veq me musaifr qeverin tone te "famshme" veq suksese Besim

besimi13.09.2012/22:01

Shume lajm i mire .Ne KTV nuk ka cenzur sikur ne RTK dhe Besimi do te shkelqen edhe ma shume . Faleminderit Koha ,jeni me te miret.

habibi 13.09.2012/21:20

urime besim qe paske kalu ne tv ma te miren ne kosov

avni i,,,,,,13.09.2012/20:54

urime besim keni nga berlini shum mir ekeba ce kalove ktv suksese

Laku Prishtinë13.09.2012/19:35

Shumm mire koka bon qe paska kaluar ne KTV Urimee Dhe Sukseess Besim

kamenica13.09.2012/16:57

lajm i mire, vertet me pelqen qe ka kaluar ne ktv..suksesee

Hekri13.09.2012/15:46

Shume vendim i mire, KTV eshte i vetmi TV qe eshte real,kreativ dhe terheqes dhe ketu besoj Besim Dina mund te jep edhe me shume kontribut se sa ka jap ne RTK . besoj se do shprehet me lirshem. Shume suksese dhe urime