Leonora Jakupi gjeti dashurinë?

Publikuar: 15.07.2012 - 18:01

Gjithmonė  ėshtė treguar hermetike Leonora Jakupi pėr jetėn private dhe dashurinė e saj. Kėtė herė mediet nė Kosovė shkruajnė pėr njė dashuri tė kėngėtares, por nuk bėhet me dije emri i djalit qė i ka fituar zemrėn asaj.

E vėrteta ėshtė se Leonora ndihet e lumtur dhe kėtė ndjesi e transmeton lehtėsisht tek tė gjithė personat qė e rrethojnė. Vetė kėngėtarja nuk prononcohet, edhe pse lajmi ka bėrė bujė nė Kosovė pėr njė histori dashurie konkrete tė saj.

Suzana16.07.2012/12:38

Une,plotesisht pajtohem me komentuesen NORA,eshte shume e vertete,qe LEONORA e ka kopjuar ne shume raste ADELINEN,por edhe mendoj qe te dyjat jane bukuroshe te verteta,dhe duhet te bashkepunojne ne mes veti,e jo te mbajne inat,sepse te gjithe e dijm qe ne jemi te rrethuar me armiq shekullor,dhe cdo sukses i joni ne muzike,film,sport...eshte nje goditje e rende per armiqet tane,andaj bashkohuni ju bukuroshe,dhe behuni edhe me patriote,se qe jeni,suksese qe te dyjave.

zana16.07.2012/11:37

Sinqerisht me vjen mir, por nuk e kuptoj perse gjith keto komente negative. Perse askush nuk komento kur Koha ditore raporton se qfar ka shkru Rihanna ne Facebook por vetem kur shkruajn diqka per artistet tone? Nuk mendoj se duhet me qene kopjim pse gjen te dashur, Sepse nese Leonora kopjon Adelinen deri tash i kish ndrru 100 vet.

nora16.07.2012/09:03

GJithemone,kjo femer ka pas prirje,per t a kopjuar Adelina Ismajlin,pasiqe ajo e ka gjetur te dashurin,edhe kjo duhet patjeter ta gjen,sepse nuk bene ndryshe.
Po mos ta gjente Adelina,edhe 20 vite,edhe Leonora do te rrinte beqare,hahahahahahahahaha,sa cudi...

Arsim16.07.2012/03:18

Qyqy paska gjet a? Halle tjera nuk kemi na , qekjo u kon pytja e vitit a ka gjet a ska gjet leonora dashnor qe mas 23 vjete ndahet apet

amerikani15.07.2012/21:30

u look old.

arddi 15.07.2012/21:16

me vjen mir qe paska gjet te dashur se ka vujt gjith kto vite i ka bo pa te dashur let knaqet edhe kjo pak

milaim kalanica15.07.2012/20:56

qede spoju ditka nafakes

DRENICAKU15.07.2012/19:29

AH "PRINCI" I DRENICES??!!

fidani15.07.2012/18:57

shum u gzova,gzim ma te madh ne jet nuk kam pas se sot qe e ngova qe t lajm papapap

luta 15.07.2012/18:49

hajde perhajr.. D