Dafina Zeqiri ia uron në koncert ditëlindjen Ledrit (Video)

Publikuar: 12.07.2012 - 13:41

Prishtinė, 12 korrik – Kush tha se ata tė dy janė ndarė! Pėrkundrazi nėse shikoni kėtė material tė marrė nga programi ‘Ekspres’ nė KTV, ata tė dy janė bashkė dhe shumė tė dashuruar.

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula, sidomos ky i dyti i shkėlqenin sytė kur e dashura e tij kėndonte nė njė koncert nė njė nga klubet mė tė njohura tė Prishtinės.

Me kėtė rast Dafina e ka uruar edhe Ledrit pėr 26 vjetorin e tij, dhe reperi dukej se pas lėndimeve ishte mirė. Madje kjo video po qarkullon me titullin “E di se Ledri po tė pėlqen se ėshtė frajeri jem”.

Express Dafina & Ledri from Kohavision KTV on Vimeo.

arjeta18.07.2012/19:51

je yll daffy vetem vazhdo te dy simpatik suksese ne te ardhmen i love zouuuu like....????

jeta 13.07.2012/09:07

you two are very beautiful

vali uka12.07.2012/16:09

dafina je shum e bukur e mir te uroj shum, fat ne muzik dhe ne shumm gjera te tjeraP ledrit desha te ja uroj ditlindjen happy bday me puq