Adelina Ismajli kujt i thotë “Ku ma ke”? (video)

Publikuar: 08.07.2012 - 14:25

Prishtinė, 8 korrik – Kėngėtarja Adelina Ismaili ka lasnsuar nė Youtube kėngėn e saj mė tė re, “Ku ma ke”.Kėnga mund tė jetė njė hit i ri veror, dhe pamjet e klipit janė kryesisht pamje tė nxehta verore.

Klipi ėshtė realizuat nga “Iliada Entertainment” nė bashkėpunim me “Pik Studio”

Tekstin dhe muzikėn e ka bėrė Ardit Gjebrea.

 


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZRZyOlFrv8g

blina gashi09.07.2012/15:20

diva adelina ismaili je ma e mira te dua shum