Hugh Grant, shoferi i pamatur me Ferrari

Publikuar: 05.06.2012 - 20:54

Los Angeles, 5 qershor - Njė shofer i pamatur ka qarkulluar nė brigjet e “Costa Azzurras” nė Itali pėr tė kaluar pastaj nė Montecarlo dhe Kanė, Francė. Ai ėshtė aktori Hugh Grant, i cili me makinėn e tij, tip Ferrari. Por problemi qendron sepse ai ka ecur me 200 km/h nė njė autostradė ku lejohej deri nė 110 km/h.