Djali i mbarë: Beckham ka drekuar me nënën, ka gëzuar dhe gjyshen

Publikuar: 05.06.2012 - 14:30

Londėr, 4 qershor - Futbollistin nė aeroportin londinez e ka pritur nėna dhe e ka ēuar nė drekė. Pas shoqėrimit me tė, ai ka vizituar edhe gjyshen dhe ka pozuar nė shoqėri tė mikeshave tė saj.

Pas kthimit nga Los Angeles nė Londėr, futbollistin nė aeroport e ka pritur nėna Sandra dhe e ka ēuar nė drekė nė Londrėn lindore. David Beckham (37) nė Facebook ka publikuar fotografinė nė tė cilėn pozon nė shoqėri tė nėnės.

“Siē keni mundur tė pritni, nė drekė me nėnėn kam ngrėnė mish nė salcė dhe pure patatesh. Nuk ekziston diēka mė e mirė”, e ka lėvduar Beckham ushqimin tradicional londinez.

Fotografisė ia kanė bėrė “like” rreth 40.000 adhurues tė tij dhe kanė komentuar mbi dy mijė njerėz.

Pas takimit me nėnėn, futbollisti ka shkuar pėr vizitė tek gjyshja. Nė rrjetin e njėjtė shoqėror ka publikuar fotografinė nė tė cilėn pozon nė shoqėrinė e saj dhe tė mikeshave tė saj.

“Ėshtė e mrekullueshme tė kthehem pėrsėri nė Londėr”, ka thėnė futbollisti.