Martohet Kaltrina Selimi

Publikuar: 31.05.2012 - 14:51

Londėr, 31 maj – Pak ditė mė parė thamė qė kėngėtarja, Kaltrina Selimi ishte larguar pėr nė Londėr, ku do tė martohej me tė fejuarin e saj Dritonin. Dhe ja ku shfaqen tė dy ajo me njė fustan tė bardhė dhe Dritoni mė njė kostum prej dhėndri. Planet pėr martesė Kaltrina i kishte bėrė dy vitesh por angazhimet e shumta nuk e kanė lenė qė ajo tė pėrcaktonte njė datė tė saktė pėr ceremoninė martesore. Ne i urojmė ēiftit, jetė tė gjatė dhe tė lumtur bashkė.

 

suela krasniqi23.01.2013/10:01

urime martesa oj kaltrin oj zemer ishall keni jet te gjat e te lumtur mpuq nga une suela shum urime loqki

naim behluli31.05.2012/16:47

shum urime u trashigofeshi