Kanali zyrtar i KTV-së, në youtube arrin 1 milion klikime

Publikuar: 06.02.2013 - 08:06

Kanali zyrtar i KTV-sė, nė YouTube, “Kohavision Official” ka arritur nė mbi 1 milionė klikime brenda njė kohe shumė tė shkurtėr. Qė prej fillimit tė nėntorit, kur ka nisur plasimi i disa emisioneve nė YouTube ka pasur  mbi 1 milionė klikime nga shikues nga mbarė bota.

Pėrvec nga Kosova, videot mė sė shumti janė shikuar edhe nga Gjermania, Zvicra dhe Maqedonia. Nė kanalin tonė zyrtar aktualisht mund t’i shihni rubrikat “Biseda”, “Oooops” dhe “IKoha” tė emisionit Interaktiv, pastaj storjet e emisionit Express dhe tė emisionit tė mėngjesit ‘Sot”, si dhe materiale tė ndryshme nga Lajmet e Mbrėmjes.

Sė shpejti aty do tė vijėn edhe materiale nga tė tjera emisione.