Zvicër: Vritet Selim Elshani

Publikuar: 12.05.2013 - 21:38

Fribourg, 12 maj - Nė orėt e vona tė natės sė mbrėmshme, nė Pajetn tė Zvicrės (kantoni Fribourg) ėshtė vrarė shtetasi zviceran me kombėsi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.Dy persona tė panjohur kanė qėlluar nė drejtim tė tij derisa ai ishte me fėmijėt dhe gruan e tij, transmeton Indeksonline.

Ndėrkohė policia zvicerane ka nisur hetimet pėr zbardhjen e vrasjes.

Para ca ditėsh u vra nė Pejė Shefqet Kelmendi dhe policia zvicerane po dyshon se vrasja ėshtė kryer pėr motive hakmarrjeje.

 

shqiptari14.10.2013/13:34

TMERR TMEER mjer per ne shqiptaret. boll boll mo ke evropa po na shikon.
TMERR I MADH BRE .

cimi13.05.2013/21:30

pode tmerr mosvet ska komente

aga12.05.2013/22:57

po po vrien shqipetaret faqja e zez.