Vdekje e dyshimtë në Fushë – Kosovë

Publikuar: 26.03.2013 - 11:57

Fushė Kosovė, 26 mars – Policia e Kosovės njofton se njė person mashkull, shqiptar, shtetas i Kosovės shqiptar ėshtė gjetur nė rrugė i alivanosur dhe me autoambulancė ėshtė dėrguar nė Qendrėn e Mjekėsisė Familjare nė Fushė Kosovė. Mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij. Nė konsultim me prokurorin trupi i pajetė ėshtė dėrguar nė mjekėsinė ligjore.