Në Istog vritet 40 vjeçari

Publikuar: 26.03.2013 - 11:55

Istog, 26 mars - Njė zėnkė mes dy personave nė Istog ka pėrfunduar me njė tė vdekur. Vrasja ka ndodhur nė afėrsi tė restaurantit “Butrinti”, afėr tregut tė gjelbėr, njoftohet nga Istogu.

Nuk dihen motivet e kėtij rasti. Sipas indeksonline,  njėsitet policore janė nė vendngjarje dhe i dyshuari kryesor ėshtė arrestuar.

 

linda nga gjermanija 27.03.2013/21:37

ngushllime per familjen kuqi esht nje rast shum i rand ishalla femijet e te ndjerit e ruajn gjak ftotesin dhe behen te fort se kshtu ndodh te shqiptaret