Vrasje me armë zjarri në Shkodër

Publikuar: 20.01.2013 - 11:13

Shkodėr, 20 janar - Njė vrasje me armė zjarri ka ndodhur mėngjesin e sė dielės nė qytetin e Shkodrės, nė vendin e quajtur “Tregu i Zdrales”.

Viktima ėshtė 46-vjeēari Kujtim Vajushi, transmeton TCH.

Policia e Shkodrės ka nisur hetimet pėr vrasjen.

Ende nuk dihet autori i vrasjes dhe shkaku i krimit.