Vrasje në Shkodër

Publikuar: 29.11.2012 - 11:09

Shkodėr, 29 nėntor - Njė 38-vjeēar ka humbur jetėn, pasi u qėllua me armė zjarri pranė banesės sė tij, nė Shkodėr. Ngjarja ka ndodhur nė lagjen Tepe, mbrėmjen e 28 nėntorit, teksa 38-vjeēarit i kishin zėnė pritė nė derėn e shtėpisė sė tij.

Sipas policisė sė Shkodrės, Edmir Koēia ėshtė qėlluar me breshėri automatiku dhe ka marrė katėr plumba nė trup, raporton BW. Ai u transportua menjėherė nė spital, por nuk mundi tė mbijetonte, pasi plumbat i kanė prekur organet jetėsore.

Ndėrkohė policia ka nisur hetimet pėr zbardhjen e ngjarjes sė rėndė. Grupi hetimor ėshtė fokusuar nė disa pista, dhe po punon pėr tė zbuluar ndonjė konflikt tė mundshėm qė mund tė ketė pasur viktima.

SHOKI01.12.2012/15:25

NDER DJEMT E RRALLE NE SHQIPERI KA QENE MIR KOCIA

SHOKI 01.12.2012/15:22

djal shume i mire dhe fisnik ka qene MIR KOCIA nder djemt e rralle ne shqiperi ZOTI I RUJTE FAMILJEN E TIJ TE MREKULLUESHME RAHMET I PASTE SHPIRTI

hajdari 29.11.2012/12:55

ZOT ndimo popullin e SHKODRES vediso se u mbytuen po dojn me u faru ne shkoder tu ... vllau vllaune