Vrasje e re në Pejë

Publikuar: 05.07.2012 - 20:57

Pejė, 5 korrik - Ėshtė vrarė sot pasdite nė Pejė Gazmend Beqiraj, 31 vjeēar. Zėdhėnėsi i Policisė sė Pejės, Xhevat Ibraj ka konfirmuar pėr KTV-nė se viktima ishte duke lėvizur nė drejtim tė Rugovės me veturėn e tij kur ka hasur nė njė pritė.

Ai ėshtė vrarė me armė automatike.

Policia nuk ka ende asnjė tė dyshuar, por ka nisur menjėherė operacionin “Unaza e ēeliktė” pėr tė kapur autorėt.

Nė vendin e ngjarjes janė duke u mbledhur provat e ndryshme pėr krimin.

mimoza beqiraj14.07.2012/20:52

zoti e mallkoft kush ja mur jeten djalit migjes gaz zoti te ka dergu ne gjenet

nexhat melenica 08.07.2012/20:01

onjerz nuk po muj ju kuptoj pse po vritni spo muj ju kuptoj besoni se ne mitrovic uba si ne teksas vritet njeri sikur tishte pul jo duhet mu ndal kto sene duhet policija me marr masa mat rrepta mendalu kit dukuri negative po duhet dhe poplli me bashpunu me policin ma shum por xhdo rast te dyshimt me thirr policin

fifti08.07.2012/07:32

Policia duhet te filloj bastisjet kudo ne Kosove..dhe te mos lejohen arme as me leje ..

renii08.07.2012/07:31

Nuk vritet njeri ,kur do te kuptojme kta...se ase zoti se lejon kte pune per asnje arsye..

PLAKI 07.07.2012/12:45

AH MORE POPULL ATY KU NUK KA ZOTE SHTEPIE ATY NUK KA BEREQET SE POLICIJA JONE JANE VETEM PER DENIME TE KUMUNIKACIONIT E JO PER PARANDALIMIN E NGJARJEVE TE TILLA, SE GJYGJSIA E PROKURIA MAMIR MOS ME QENE PO NE PEJE DUHET ME MARRE LIGJIN VETE NE DORE E ME ZBATU LEK DUGAGJININ NESE DONE ME MBIJETU .

agimi06.07.2012/12:20

Peja u ba si Shkodra qe e kame shpall personalish qyteti i mjerimit

Enver06.07.2012/10:29

Prej Nga je Prej PEJE uhh LARGOM ZOT PREJ TEJE . . .
Njerz te Eger

karkaleci06.07.2012/09:21

turqit ne prishtin moti e kishin nji thanje Allah Bela versen. Une tash po bindem se shumkush nuk ban me tu dhimbst. Por edhe ma shum mbesin pa e shijue denimin

Shqyptar06.07.2012/08:10

Ne emer te "shqiptarisë", veç shqiptarët e ... sin njeritjetrin, por jo edhe kur jane n'pyetje armiqt tane shekullor?! Marre me ju ardhe m'u deklaru shqiptarë sojit te prishte te tille!