Voller konfirmon bisedimet me Chelsean për Schurrlen

Publikuar: 19.04.2013 - 09:39

Leverkusen, 19 prill- Drejtori sportiv i Bayer Leverkusen Rudi Voller ka konfirmuar se ishte nė Londėr tė mėrkurėn pėr tė biseduar me zyrtarėt e Chelseat pėr Andre Schurrle.

“Bild” ka pohuar se 22 vjeēi Schurrle tashmė ka pranuar marrėveshjen e cila vlen 20 milionė funte.

I pyetur pėr ndonjė marrėveshjen me Chelsean, Voller ka thėnė, “Po, unė isha nė Londėr dhe kishim bisedime. Nuk mund tė shtojė asgjė tjetėr pasi qė ende nuk ka ndonjė vendim”.