Zaha shkon, nuk shkon në United

Publikuar: 15.01.2013 - 12:11

Manchester, 15 janar- Ylli i Crystal Palace ka konfirmuar se ėshtė transferuar pėr 12 milionė funte tek Manchester United.
“ Duket se po shkoj tek ekipi mė i mirė i premier ligės”, ka shkruar ai nė rrjetin social “Twitter”.
Por ai pas disa ēasteve kishte fshirė atė koment duke thėnė se nuk e di se prej nga ka ardhur.
“Nuk mė kujtohet nėse kam shkruar ashtu dhe nuk e di se si erdhi ai koment”, ka shkruar mė pasi ai.
Ky mesazh turpėroi Zahan dhe bossin e United, Alex Ferguson. Mirėpo United duket se ka mposhtur Arsenalin nė garėn pėr tė siguruar shėrbimet e tij.