Konfirmohet qëndrimi i Canës te Lazio

Publikuar: 01.06.2013 - 09:18

Lorik Cana nuk do tė largohet nga skuadra e Lazios gjatė kėsaj vere, shkruan "Cittaceleste". Kėtė e ka konfirmuar edhe babai i tij, Agim Cana, i cili ėshtė edhe agjent i Lorikut. Ai ka bėrė tė ditur se Loriku po ndihet shumė mirė te Lazio dhe pasi fitoi Kupėn e Italisė ėshtė edhe mė i vendosur pėr tė mbetur pjesė e kėsaj skuadre. "Ėndrra e Lorikut ka qenė qė tė stabilizohet nė Itali dhe punėt po i shkojnė shumė mirė. Ai ka pasur njė edicion shumė tė mirė nė tė gjitha aspektet dhe kjo do tė thotė se ai nuk e ka ndėrmend tė largohet nga Lazio", ka thėnė Agim Cana. "Ai po ndihet mirė, pasi respektohet nga trajneri, tifozėt dhe gjithė qyteti. Gjėrat po shkojnė shumė mirė pėr tė".  

lozan03.06.2013/09:57

Ne te njohim kush je OOO Agim CANA mos fol pallavra ooo agim,,, Lozana,,,,