Seks me nxënësin 14-vjeçar, 40 vjet burg për mësuesen

Publikuar: 18.02.2012 - 15:47

Gjeorgji, 18 shkurt - Mėsuesja e njė shkolle fillore nė SHBA ėshtė dėnuar me 40 vjet burg pėr shkak se ka pasur marrėdhėnie seksuale me njė fėmijė 14-vjeēar.

Shannon Alicia Schmieder, 39- vjeēe do qėndrojė tė paktėn 20 vjet pas grilave, qė ėshtė dėnimi mė i rėndė deri tash i dhėnė nga ndonjė gjykatė amerikane pėr raste tė tilla abuzimi me tė mitur, njofton gazeta Daily Mail.

Mėsuesja 39-vjeēe e njihte djaloshin qė kur ai ka qenė 1-vjeēar dhe dikur ka qenė si nėnė e dytė pėr tė, pasi ka qenė njė mikeshė e ngushtė e familjes.