Ministri malazias filmohet duke bërë seks në zyrë!

Publikuar: 27.03.2013 - 21:31

Podgoricė, 27 mars - Nė YouTube janė publikuar xhirime tė skenave tė nxehta nė kabinetin e ministrit malazez, Mirosllav Ivanisheviq. Video e publikuar ėshtė krejtėsisht e zezė, ndėrsa ėshtė lėnė tė dėgjohet vetėm zėri. Sipas mediumeve malazeze, biseda qė dėgjohet ėshtė tejet vulgare.

Si transmeton Panorama, nė Youtube janė publikuar dy video nga kabineti i Ivanisheviqit, i cili njėherėsh ėshtė edhe kryetar i Senatit shtetėror tė mbikėqyrjes dhe ish-zv/kryeministėr dhe ministėr i Financave.

Amerikani28.03.2013/17:28

Ani de ja ka kajt, pse jo. Qka do qe te bej eshte ma mire se Korrupcioni edhe tradhtija e popullit.

Halori27.03.2013/21:59

Me këtë teknikë të dëgjojnë e të shohin edhe muret. S'ka më siguri askund.