Publikuar: .. - :

genti20.09.2012/11:07

bravo zoti IBRAHIMI vetem ashtu mbrohen interesat kombetare shqiptare,mjaft i keni duruar pakicen maqedone ne token ilire,ktyre ju ka hyr friga ne palcen kurrizore ..nga se vet kta sllav po e shofin humbjen para syve te till,po te behet regjistrimi i popullsis ne menyr te drejt ne te ashtuquajturen maqedoni aty del se shumiCa i takon SHQIPATRVE dhe pr ket fashistat sllav po mundohen ne qdo menyr me ber ligje anti SHQIPTARE