Lulzim Peci flet sonte ekskluzivisht në “Interaktiv”

Publikuar: 20.06.2013 - 18:36

Prishtinė, 20 qershor - Ish-zyrtari ndėrlidhės i Kosovės nė Beograd, Lulzim Peci ėshtė i ftuar sonte nė emisionin Interaktiv tė KTV-sė. Aty ai do tė flasė pėr herė tė parė pėr vendimin rreth largimit nga misioni nė Beograd, vetėm 48 orė pas nisjes sė punės.

Peci do tė flasė pėr deklaratėn qė e pėrplasi me Thaēin, me kė ka pasur takime nė Beograd dhe pritet t’i pėrgjigjet edhe akuzave tė ashpra nga Ministria e Jashtme e Kosovės.

Si zakonisht nė pesė ditėt punuese tė javės, emisioni Interaktiv i KTV-sė fillon nė orėn 23:00.