AKSH del “publikisht” me maska (Video)

Publikuar: 12.01.2013 - 20:21

Prishtinė, 12 janar - Pas komunikatės pėr media tė Armatės Kombėtare Shqiptare, Kohavisioni ka siguruar edhe pamje filmike tė njė takimi tė pjesėtarėve tė saj diku nė Kosovė. Situata e krijuar nė Luginė tė Preshevės dhe nė pjesėn veriore tė Kosovės janė pikat tė cilat diskutohen nga njerėz qė e quajnė veten eprorė tė AKSH-sė. Me njė vendim tė prerė AKSH-ja kėrkon mobilizim tė tė gjithė pjesėtarėve qė tė jenė tė gatshėm tė mbrojnė trojet shqiptare.  Ata deklarohen se kanė armatimin mė modern tė kohėve tė fundit dhe e prezantojnė mė shumė nėpėrmjet fotografive.

AKSH kėrkon mobilizim tė pjesėtarėve qė janė tė gatshėm pėr mbrojtje, ndėrsa nė xhirim urdhra jep personi qė thotė tė jetė komandat i njėsitit special Kobra. Ata thonė se kanė armatim modern, por atė e shfaqin pėrmes fotografive.

Pas largimit tė komandantit, takimin e vazhdojnė tė tjerėt “me plane konkrete”.

“Njė pjesė e marrė pėrsipėr unė, dy tė tjerėt pėr ēdo situatė tė pėrgatitur”, dėgjohet tė flitet nė xhirim, e po ashtu edhe se “snajperistėt janė 24 orė nė vėzhgim”.

KTV ka siguruar edhe njė faksimile tė nėnshkruar mė 9 janar 2012 nė Vushtrri, nga “Komandant Koēaku” dhe “Komandant Klina”, ku kėrkohet mobilizimi i pjesėtarėve tė AKSH-sė.

Paraqitje tė AKSH-sė, qoftė me komunikata apo me xhirime, ka pasur edhe mė herėt, sa herė ka pasur tensionime tė situatės me shqiptarėve dhe tė tjerėve nė rajon, por gjithēka ka pėrfunduar me pompozitete mediale, pėr ēka shumėkush AKSH-nė e ka quajtur edhe “ushtri virtuale”.

Bedri Gollaku14.01.2013/22:37

Me te vertet i lexova te gjitha komentet po tash e dita se sa ne kosov paska djem te rankoviqit e te millosheviqit,, AKSH ju lumt o trima se pa u derdh edhe nje here gjaku nuk ban,,jam krah per krah me AKSH ne gjo aksion bile bile edhe armatimin sa per veten teme e marr une me veti,,jam i gatshem qizme ... te serrbo sllavit e te rankoviqit mos me lan ne kosov,,rrespekt Bedri Gollaku gjermani

ZEUSI I PELLAZGVE13.01.2013/23:02

Une nuk po i kuptoj keta njerz te AKSH se a jane te vetedishem se ne e kemi FORCEN TONE TE KOSOVES dhe keta njerz po i OFENDOJNE APO PO I NENQMOJNE USHTARET E FSKSE dhe instuticionet e kosoves,KJO PER MENDIMIN TIM NUK ESHT NORMAL NGA KETA NJERZ,keta kane inskenur diqka si NE FILMAT E ALFRED HIQKOKUT,pune hajgare dhe per marre.

beka poslisht13.01.2013/22:52

AKSH,eshte turp qe dikush fol kunder jush.une jam i gatshem te veshi uniformen,dhe te marr pushken ne mbrojtje te atdheut.por duhet qe se pari te dilni me nje deklarat,qe qdo kujt deri me kete date kush ka mall shkavi do ti ja kallim lokalet nese punon me mall shkavi se ndryshe nuk behet veq qe e forcojm ende shkavin,vetem ne kete menyre brenda dy muajsh vete derzohet shkavi duhet te jemi nacionalist ne kete menyre.jam me ju A K SH

Bisedat..13.01.2013/20:55

Po ne luftuam per Kosove e tash keta qe bisedojn per veri te Kosoves jan pergjegjes me s pari,,,

DRENICAKU13.01.2013/13:16

Qfar komandanti u dridhke kah folke 1,45 cm i gjat me frym e rrxon po mos bani hajgare me ksi sene qe sjan te Volitshme per shqiptart askun qe jan se ma shum se 90 te popullit shqiptar jan kunder luftes si domos ata qe jan ne kosov

veterani 13.01.2013/13:10

o ska aksh po rren asht une jam nga vushtrrija edhe do njerz qe paraqiten si aksh nuk kan fuqi me luftu me shkijt eprelluzhes e pote luftojn me serbin po kto jan rren ne e patum ushtrin ton uqk por idorzun armet amerikes e evropes i shkrin ne furrat ne vodic te obiliqit

miloti viti13.01.2013/12:23

o burra aksh jan shum te fort se me dialog nuk ka kush te mirret paqare me luft duet me vepru ne preshev ne jemi te gatushum per qfar do situate ne preshev edhe per gjdo qytetar te kosoves rroft aksh

florimi 13.01.2013/12:20

Me vjen keq se shum thjesht qenkan pregadit.Por ju kisha lut
nese sjeni te organizuar mir mos ndezni
flaka qe sun e shukni.Se Shqiptaria
ka nevoj per nje armat te till por
jo kaq te pa organizume
e nje komandant qe sishte ne gjendhje tri fjal me i than

ucpmb13.01.2013/12:20

ahu Po nje Komandant qe do te udhehiqte nje force Kombetare do te sjillej ne menyre me Kulturore,ne nje menyr me profesionale, ne menyre ma taktike. dhe me shkolla te kryera ne taktikat e luftes..e kjo me tregon se keta djemet e rinje ne foto nuk kane asgje nga ajo cka shkruajta...dhe me bene te zhgenjyer qe populli hala beson ne gjera jo te realitetit por te enderrave te filmave...me respekt...

zena nga llapi13.01.2013/11:53

Krenohem ne qofse eshte ashtu siq flitet,por me kit armatim qe reklamohet mos tja nisin,Kit armatim mos e llogarit asgje,se per ni gjys ore hargjitet dhe tani duhet te ikesh,por duhet te jeni te vetdijshum dhe serioz e te kini mjete transportuese ku kmund ta vendosni kunderajrorin,miralozin e madh e amatim tjeter ku mund te deportosh shpejt me mjete transoptuese,se per me kam harrone mos dilni nga ato shtabe,se ju nxajn tanve,dhe te jeni ne pozicione 24 ore e mos te merrni ndonje sulum kunder qeveritarve serb qe po vin nat e dit spo ju kuptoj,se ne serbi nuk mundeni te shkoni e ti ... ni.

Arben Rasi13.01.2013/11:50

Qfar Komedie....Ne paqim met me na peshtu qet njerz me maska...ateher na paska honger dreqi!!!! Ma shum i ngjajka si naj skeq komedie me Stupcat e sahit plisin...

diaspora13.01.2013/11:43

valla spo di as qka me komentu arusha stutet me shuplak

bekimi13.01.2013/11:14

Oohh mozomokeq ,Lugina met vertet se ka mbet shum keq ajo ai perket Kosoves ,por nuk kemi takat me luftu nuk jan mobilezu ,shkiet kan tanke I kan senet po zgjidhni punt me dialog se maroj bota ntana anet luft luft .

agron13.01.2013/11:09

O BURRA NESE DONI ME BO DIQKA DUHETE ME SHKU NE STILIN E UQK ME I LIKFIDUARE TRADHTARTE DHE HAJDUKATE

vushtri13.01.2013/10:51

Se pari nje pershendetje ju trimave qe jeni paraqite keshtu por veprimet qe duhet ti mirni eshte te pastorht ksova nga keta hajnat qe jane ne pushtet qe jane duke vjedhe e tani te vazhdohte metutje se me ketra njerzi nue shkohet perpare prandaj leni keto dollover po fillonja pines edhe me qeshtjen e mitrovices

komandant tekerleku13.01.2013/10:43

Mendimi jem o ky Kjo mun me kan e formume edhe prej CIA se krye ne veti nuk o hic si dihet.hyhyhyyhyh.

shpendi13.01.2013/10:40

po pse me maska ,a e dini qe kto prezantime me maska meniher jan te papranueshme nga qarqe nderkombetare,nese jau mban hiqni dhe delni pa to bile edhe ne mitrovic shkoni atje eshte arena atje po pret shkjau.

sindromi13.01.2013/10:34

eshte mbush mend populli,smund ta mashtroni si ne 1998,sa e sa tradhetira dhe mashtrime u ben,kurse sot qka po doni,a jeni te zot qe e qlironi vet apo prap po pritni qe SHBA tju qliroj vendin,si han mo kto fore populli.

bleim kastrati 13.01.2013/10:14

veq perpara se nje dit do jet ma mir

aliu13.01.2013/09:49

Prit vjet prit sivjet pushka e juve spo kerset e kosova u vodh krejt u vodh krejt don me marue ju un mal lisat tuj rue. edhe UQK keshtu pat veprue pasaporta premtojke se do me lshue.E serrbia sla gja pa ba,dhunoj thmi e dhunoj gra kush un sheher nuk ju pa,tana te zezat i perjtum pushkt e juja su ndegjun qe veriv ku u kan nav dhunun edhe bab e nan eju fjel jeni tu dhan po veq fjal e kurgju tjeter,turrp u qoft per jet te jetes.

Klina13.01.2013/09:01

keta djem skan te bejn asgje me AKSH.per ti dal ne ndihm atedheut jan ata djem qe rroken pushken dhe u rreshtun ne ushtrin qlirimtare te kosoves.keta jan fallso

bali hamze13.01.2013/09:00

qy qy krejt po doket qe po na kqyr dikushhh hyyhyhyhyyhyh,mos po dojn me ja nis mr dhn edhe paspaprta biometrike si kupa ytyher ne malishev hyhyyhh

elmi13.01.2013/08:28

o burra qitash ashte shansa me bo diqka per bashkim shqiptare .

edis sisko13.01.2013/08:09

mir e keni tregu vetin mbas fitimi natos ne kosov ju keni hin me plaqkit ata kosovart qe kan fitu me djerz a ata qe kan qen shpijunat edhle bashkpuntort me serbat keni qu prpjet ka kalu ajo koha qe ju besojn shiptart mo hin neper shpijat tona lupni ka 20.000 50.000 mi e ... kishe keni mbrojt shtepijat e shkijave vjelni kerat si pjestar UCKes KOMANDANTAT mare per juve ashtu nuk fitohit shtet ju keni me briojt dikuon hahahahhaah per ato qe keni fitu luftun 700.000 shiptart kan mar dokumentat e serbve veq me hik prej kosovis edhle kur lamrohen si emigrantat ankesa e para esht emri i juve qe po hikin prej kosovis

Filan Fisteku13.01.2013/08:05

pos ktij xhirimi qe spo shihet me kan shum serioz e pata edhe nje vrejtje tek ai qe e tregonte harten, sepse me gishtin e mesit nuk osht e hijeshme te drejtohet diku mbase osht gishti tregues.

drini13.01.2013/02:52

Mezi po e pres verzionin e Stupcave.
Shikojani gishtin personit kah sekondi i 50 nw incizim.
Ama ish i sert komandanti.

agimi13.01.2013/02:51

komadate Koqaku qka jane kta stupcat e viti 2013

remziu13.01.2013/02:37

Auuuuuuuu sa i veshtire qenka ,Komandant ,,Koqaku'',nese i ka Kendojsit ne razi,vend serbise nuk po dojka me i lane.

Prishtina13.01.2013/02:27

O me dal me luftu apet se kur luftum e e hiqum shkaun e emurr thaqi bani nom tash edhe do thaqa tjer jon dal po shkoni luftone qeverin rrezone e hiqnu ju shkive se shkiet ikem ne prishtin ne qeveri na

hysi13.01.2013/01:16

shkoni vlla ne mitrovic atje armiqt tan po dalin publikisht me arm edhe spo ilajn shqiptart me banu ne shtepi te veta as me i maru ato ka vend boll ku muni me ba najsen mos fotografohuni po tregone me pun edhe e keni besimin e tjerve tung jo reklam pun pun

basi13.01.2013/01:14

une kurfare armatimi modern s pash , kallashi nuk eshte modern e as ato pistoleta ,

fehmi duriqi13.01.2013/01:05

ALLLLAHU ju rujt se veper shum e qellume se udhheqsia jon pongajn mas korrikav e popllin ekan lan anash

krasniqi13.01.2013/01:03

kta njerz prej se jan dal ne sken nuk kan ber asgje hiq vetem deklarata te kota

Ylli13.01.2013/01:00

A stupcat jane qeta a?

ekremi suedi13.01.2013/00:54

Une jam nacionalist dhe e dua popullin tim shqipetare.
Ju lutem keni kujdes se cka flisni ju komentues te nderuar apo te panderuar />Nje popull qe nuk eshte nacionalist nuk jan AS PATRIOTA....ne kuptimin e plote te fjales.

lindi13.01.2013/00:50

fatkeqsisht popullli jon ka pas tradhtar edhe ka ende qe jan kunder luftes me shkije dhe jan shu frikacak

Snajperi13.01.2013/00:45

Katastrof, mjer populli Shqipetar, Po ku luftoni more ju me shkaun kur keni sulmuar Shtabin e UCKse ne Reqice te maqedonis.. Mos tju shef Serbia se knaqet tu qesh...

Ekrem KrasniqiSkaninavi13.01.2013/00:44

AKSH ju dua dhe qmoj pamase,jeni te mireseardhur pikerisht ne kohen e duhur.
kisha pas deshire te ju bashkangjitem elites suaj..Kam shume RESPEKT PER JU.
Jemi te rrethuar nga ARMIQET TANE sllav. dhe shqipefoles.

bekimi13.01.2013/00:38

Kur te qohet Hashimi e tju thet dor e zgjatur e serbis per me destabilizu Veriun e Kosoves.

edi13.01.2013/00:30

ishalla jone se kame qef prej tutes qe ka thane plaku
e sa e pate cekur nje komentus me heret ata me kane me dashte vendin e kishin nise prej qeverise e presidentes po nuke munen me ba ato se jane ner nje mbules me thaqovskin hajt pasha bacin se njejt jon me ju shku te shpija sdine qka kane e sa kane po politike e thaqit me u ba bisedimet e edhe serrbija i lune potezat e vet po ma se shumri ka me hupe Kosova qeto po e di


metshi me shnet

arberesha13.01.2013/00:12

Ti komentuesi prej Londres,lehte po fol prej se largu,po ne qofte qe je aq trim hajde ti del pa maske,e mos i meso ketu qa me bo.Po quditna me disa flasin prej se largu e vet nuk jane te zotet e kurqkafit,sikur Albini qe thonte sot nuk po behet asgje per Presheven,eshte e vertet qe shume e rende eshte gjendja,por Albini asnjeher nuk e degjova qe dha ndonje alternativ,veq fjale nese i duket qe asgje nuk po behet le te mobilizohet se vetem fjale fjale,na ka lodhe,nese ndonjeher rregullohet gjendja nuk e di ca bene Albini me bashkpuntore se nuk kan ca flasin me,se e kan tepru pa asnje alternative,veq fjale fjale....

besi besi13.01.2013/00:10

Prej Londre edhe do komentuse tjere po masi po shitni trima ju hajdini ju dilni pa maska kshyre qyshe te arrestojne polcija e kosovese normal qe dalin me maska se kta kan familje punojne etj

Gjim sh13.01.2013/00:09

Ju pershendes gjithve po duhet te mobilizohemi te tan po mas pari ne vete shqiptaret e kosoves jena vajtore mas pari jav marrim mallin i krejt serbis osht ne kosov ma shum se 80 perqind i bin neper serbi po mendoj bashatdhetaret tan e toni qka po dojm mas pari duhet mi ndal mallin e toni udhtimin neper serbi e toni vin pleqt kan thon e din luga qka ka vekshi ju pershendes

gjilani.ch12.01.2013/23:43

Une kisha than ma shum humor esht se sa e vertet perderisa nuk e ka nje udheheqs AKSH qyshpoe qujn veten pa maska nuk dotju besoj askush ekan ba namin ma heret kurr asni aksion sekan marr prej qe nihet si AKSH pote ishte e vertet kish me pas perkrahje por pa maska KLM.

AlbaKos12.01.2013/23:42

Se pari kjo nuk eshte AKSHja, sepse AKSHja e vertet nuk i ka keso uniforma dhe keso shenja identifikimi dhe as maskat nuk i ka sikur paraqiten ketu sikur ato te ETAas se baskeve ne spanje. Komandant i vertet i njesise speciale "KOBRA" eshte komandant "Kobra" e jo keso nenshkime shkarravitese. Dalje publike eshte kur dilet ne publik dhe jo neper podrume. Armatimi qe eshte puplikuar ketu nuk i afrohet aspak afer atij qe ka AKSHja e vertet. Nuk do thot Aksh te mblidhen 3 veta te prezentojn nga nje revole ne brez dhe nje hart e nje komjuter apo nje printer ose nje hart para vetes. Krejt shqiptaret jane AKSH por jo e nje lloji te ketill qe paraqitet ne kete video.Nuk mohohet se AKSHja eksiston, kjo eshte me se e vertet, por jo kjo qe eshte paraqitur ne ket videofilm.Opinioni te mos bjer pre e ketij lloj bandash per nje huti brenda popullit. Ju falemnderit per mirkuptim. Me nderime AlbaKosAlbaniaKosova

S BAFTIRI 12.01.2013/23:40

URIME E PUNE TE MBAR MJAFT ME KTO TRADHTARET E KOMBIT DUHET TI PASROJM HESAPET NJEHER E PERGHITHMON .

mr.bombastik12.01.2013/23:34

Trishtim armatim ma modern,shiqone harten mir ajo eshte harta serbihungari,kta dojn vec me bo naj biznis me njerz

cari pr12.01.2013/23:24

Po leni more kto prralla po lufta ka marr fund tani kemi ushtrin met fuqishme ne bot kemi NATON kemi fsk kemi aletain met fuqishem SHBA andaj kta qe dalin dhe gjirojn kso pamje kta esht dasht me dal kur i esht duht vendit dhe njerz si kta me maska mundohen me shfrytzu situaten te cilen po kalon kosova dhe situata ne kosoven lindore,dhe ktyre uka ik koha kur esht dasht meu tregu tani deshirojn te shfrytzojn ket situat,dhe po ashtu po te ishin taman nje grup serioz qe deshirojn ti dalin vendit zot kta ne kto filmimie esht dasht meu tregu taman ushtarak dhe serioz e me fjalor te paster e jo me aso sjellje si me ken duke aktru ne stilin amatoresk,me ato gjeste bandideske,po ashtu nga kush kan frik kta njerz qe dalin me maska serbija nuk esht ne ks tani kemi institucione shtetrore kemi naton SHBA dhe nuk na rrezikon askush po ashtu duhet meu msu se ne qdo luft qe ndodhe neper bot perfundimi vjen me dialog ne tavolin,dhe kshtu qe populli shqiptar ka luftu deri tani dhe tash ka nevoi per paqe dhe bisedime per dialog paqsor,kta zotnit memaska si duket ika len hashimi pa pushtet dhe tzash deshirojn qe permes ktyre skemave filmimeve te dalin dhe te perfitojn nje grusht njerzish un mendoi se kta jan te njejtit si ne kohen e luftes qe dilnin me maska sa per te perfitu siq po i shohim sot ne pozitat qe mbajn,ndersa ata te cilet shkuan ne luft u ... n sepse hyn ne luft pa maska dhe luftuan pa maska ne kosov ndersa ata qe u thirrnin ne emer te luftes dhe po thirren edhe sot jan me te pasurit ne EUROP qe krijuan pasuri ne emer te luftes dhe sot jan shendrru ne miljoner andaj edhe kta te sotit AKSH jan te njet si kta te pushteti.

dosti12.01.2013/23:21

Kosova e ka ushtrine e vet, Shqiperia e ka ushtrine e vet. Ne nuk jemi pa zot. Nese do te dilte nje force ne Presheve ku as ushtria e Kosoves e as ajo e Shqiperise nuk kane qasje atehere do te dukej e logjikshme. Une personalisht nuk du me me mbrojte aksh a kshmb brshkl as asnje grup ilegal diiskret po leni kto hajgare se as me aktru skishi dite.

flamuri12.01.2013/23:14

u ba mir qe i kem qita interneta e po thojm qe ska AKSH e jan hajna plus po ju thojm se perpara kur dul UCKja u dufke me dal para mahalle e u merdhijshum tu than shkiet po bajn se ska shiptar qe del e lufton me shkie dine o shqiptar njeher e pergjithmon dhe dilni e ndihmonju atyre djemve e mos folni palidhje

prishtina12.01.2013/22:53

POm doket si me kan humor kta koka nervoz komandanti qysh irajka tavolines koka nxe tu pi qaj me kan burra ja krisni po veq jeni ka folni ju

Drenicaku12.01.2013/22:43

per nje lajmrim ne ket hap te rensishem per mbrojtje te pragut te deres kish me kan mir me e dit se si mundet me u bashkangjit secili se shum e njeri besoj do ti bashkohet nje gjeje te rensishme si kjo qe na duhet me shum se kurr punim, koha qe ti ja japim te shtyren te goditemi armikun e kasapin e shqiptarve per her te fundit dhe te mbaroj misjonin njeher e pergjithmon

dreni gjimi12.01.2013/22:33

mas pari kisha dasht me besue ne vehten se ajon edhe kta komandanta sikur qita udhheqsat ton ish komandantat ezonave enese edhe tash kemi ksi komandanta se kta paskan qen mateper per te perfitue kolltuqe edhe per tu pasurue edhe per tu koruptue ekot asht edhe tash se ne eshpallum shtetin por tash disa ish komandanta po eshkatrojn shtetin me fusnota me ndarje te shtetit sikur se ne teishim ndonji ushtri kshtu qysh po duket ne kto foto un deshiroj si te jet ashtu udasht mas pari dje zavends ministrit hajredin kuqit ti qiniset lula eballit deri dje thojshin nuk dot ket bisedime per veriun edje dul me komonikat se dot baHEN KOMPROMISE ene nese dojm te bejm diqka maspari duhet ti likfidojm koruptuesit embrendshum hajnat te cilt ekan mar ena qeverisin ekan ozurpue ter kosoven thue se en popullates nuk na takojka asni pllamb tok vetum etyne ather doti kundervyhemi armikut se edhe ne luften epara 13 viteve ishum ne luft po mashum jum rue prej bashkluftarve te mi se sa prej armiku edhe si ka mabarue lufta un edisa tjer gjindemi prap ne dijaspor se ne nuk patum luftue per ozurpim te kosoves por per at tok edhe at popull ejemi nda shu te zhgenjym se po ne prap dot jemi atu pre gjdo moment por ksaj radher pak ma ndryshe nuk dot lejojm se te na udhheq turli hajni e banditi te cilt kan vetum interesin personal edhe me gjith deshir dot jemi atu

pejani12.01.2013/22:33

ku jan kon qe 13 vjet deri sa osht hashimoviqi e PDK kur serbet nuk guxoi as mi kqyr

Legioni12.01.2013/22:09

Sinqerisht qfar jan duke ber kta???

Kacaniku12.01.2013/22:08

o vllazen a ka dikush naj informacion se si mundem me ju bashkangjit ksaj armate kur u kan lufta e fundit kam qen i vogel e tash po du me i dal zot ktij dheu

nazmi kastrati12.01.2013/22:02

valla se di bre vllazen qka me ju than nashta e kini mir po nashta ju del keq ishalla kini sukses po pres edhe pak un dej sa te hapeni edhe pak tani ju vi ne ndihm tung nga austria veteren i ushtris qlirimtare jam qaooooo

Meha Ludwigshafen12.01.2013/21:51

Ne duhet te nisemi prej pervojes me shka,me bisedime ta merr gjysmen e Kosoves e nuk ngihet,armikun shka vetem arma e ndal,dikush duhet ti dal zot atij vendi,sa per Qeveri ika la duart moti,ata jan katandisur ne hajni e korrupcion,por besoj qe ka djem Kosova e i dalin zot.

struga vigan 12.01.2013/21:49

Po ajde krisnia tua shofim trimerin ene armatimin moderrn te kohes aje ishalla ju shkon puna mbar struga

ipswich12.01.2013/21:48

po osht e vertet akshja po dihet aj qe ka luftue edhe lufton po ksaj her aj qe refuzon luften dot perballet me plumb ne ball.kshtu e don populli i jon

Shqiptaro Amerikani12.01.2013/21:37

Ju komentues qe shkrujshi koh me pare neper robrika te lloj llojshem qe shitshi trtrimni dituri nqofse jeni asi shko bashkangjitjuni ksej armate e leniii prrallattt e juve

hasim12.01.2013/21:32

nuk ka nevoj me bertite se po doket humor jeni tu ba ,edhe qaj armatim po te doket modern paskeni mbet larg kohes me vjen keq por mos e shohin shkijet se kan me mendu bahet fjele per stubcat

Geil@12.01.2013/21:29

Skam kurgjo kunder AKSHse por ky fare komandanti disi shume aktor i keq,e nashta ne lufte eshte me te vertet luftar po gjestet si ka kerkund per komandant!! ishalla jemi te gatshem edhe siq thojne.

Beqa12.01.2013/21:19

Ktu ka shum te komentosh por shukurt sa i perket pergaditjes ushtarake koka organizimi shum i dobet nen dy mashum asht loja e Hashim thaqit njeren an e shet veriun e nanen tjeter populli te ndihet i sigurt se kem edhe AKSH ??

adipr12.01.2013/21:19

po me duken si stupcat hahaha.
o njerez problemi eshte te qeveria e kosoves e jo te serbia hahaha. kallzoni ketynev njerzve se serbine e ka largu NATO ne 1999 prej ketuhit e keto bandat serboshqiptare jane ka i financojne strukturat e SHIKut. ketu eshte problemi jo tjeterkund.

Prej Londre12.01.2013/21:17

Sa budalla osht ne ket bote, allah allah.
Po me pas kon najkush qi nime ka Ble ish dal pa maska ejo si pule me maske.
Uh nonen e budallve

artani12.01.2013/21:13

mir ish kon me dal qishtu me lufut edhe hajnin qe pe bojn qeveritart.

laura12.01.2013/21:00


Kjo eshte shans i fundit ! Njekohesisht keqardhes qe ka detyruar popullin per "serish vjen marsi"! Ashtu keshtu punet nuk i kemi aq mire sidomos nese ju kane kalbur kendet e Pakos se Ahtisarit !

enver hoxha ferizaj12.01.2013/20:59

i ftoj anetaret e vv qe te mobilizohen se kogjo i thoishin vetit patriota ,pres ta shoh rezultatin e tyre.rrnoft aksh veq perpara se ja sot ja kurrr.

plaku12.01.2013/20:46

Njerez qka u fol ne popell u ba

ana12.01.2013/20:46

dote kisha shum deshir te jet e vertet por qe 13 vjet gjendja spo ndryshon

liki ch12.01.2013/20:34

veq runu po qerrohi tu lujt pam pam

Orkan12.01.2013/20:33

KalorĆsit.

iliri12.01.2013/20:31

duhet te gjith te qohum ne kamb ta brojm atdheun te luftojm kunder shkaut dhe atyre shqipfolsfe ku do qe jon e qe po munohen ta shesin atdheun rroft ,,Armata kombtare Shqiptare ,,

Vushtrria12.01.2013/20:26

Hiqu ktyne hajnave se e banen fet ne veri