2014-04-24 17:50:44

Majlinda ka mposhtur rusen Natalia Kuziutina në finale të Kampionatit Evropian që u mbajt në Montpellier të Francës...

Të gjitha lajmet

sport

Klopp: Kam 1000 arsye të qëndroj në Dortmund - 2014-04-24 19:34:00

Jurgen Klopp ka thënë se për të janë 1 mijë arsye që të qëndrojë në Borussia Dortmund dhe të refuzojë ofertën e Manchester United...

Giggsit duhet t`i jepet rasti si trajner, thotë Zidane - 2014-04-24 18:11:29

Zinedine Zidane ka insistuar se Ryan Giggsit duhet t`i jepet rasti si menaxher i Manchester United sepse ai e njeh klubin më mirë se kushdo tjetër...

Majlinda kampione edhe e Evropës - 2014-04-24 17:50:44

Majlinda ka mposhtur rusen Natalia Kuziutina në finale të Kampionatit Evropian që u mbajt në Montpellier të Francës...

Basha kthehet kundër Chievos - 2014-04-24 11:35:08

Vështrime

Enver Robelli

Një gjykatë për të mirën e Kosovës

Themelimi i Gjykatës Speciale u jep fund spekulimeve për krime të llahtarshme nga ana e kryengritësve shqiptarë të Kosovës. Kundër ...

Augustin Palokaj

Epilogu i dialogut: Serbia duke dhënë minimumin mori maksimumin

Në Bruksel të gjithë e pranojnë se Serbia, falë dialogut me Kosovën, mori statusin e kandidatit për në BE, nisi negociatat e anëtar...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci

Galeria >

Jeton Mikullovci

kulturë

“Yue Madeleine Yue” në Teatrin ODA - 2014-04-24 16:20:00

Teatri ODA i kryeqyteti është nikoqir i tragjikomedisë “Yue Madeleine Yue” e autorit Jeton Neziraj. Shfaqja, që ka pasur premierën botërore ...

Artistët e TKOB-së kundër kontratave tre mujore të punës - 2014-04-24 15:23:37

Tiranë, 24 prill - Artistët e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit janë duke rrezikuar vendin e punës pas kontratave tre mujore, të hartuara...

Për neKontaktiVerzioni mobil

©2014 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Lexoni Kushtet e përdorimit

038 249 105 info@koha.net Sheshi Nëna Terezë pn, Prishtinë. Zhvilluar nga