Rezarta, femra më e lumtur në botë

8 Prill 2012 - 13:04      

Një nga këngëtaret më seksi dhe më të bukura të shoubizit shqiptar, Rezarta Shkurta, duket se është më e dashuruar se kurrë me bashkëshortin e saj.

Tiranë, 8 prill - Një nga këngëtaret më seksi dhe më të bukura të shoubizit shqiptar, Rezarta Shkurta, duket se është më e dashuruar se kurrë me bashkëshortin e saj.

Rezarta i ka shprehur publikisht dashurinë së fundmi Ermalit, diçka që ndoshta ia ka thënë edhe privatisht disa herë. Këtë herë kishte vendosur që ta thoshte me zë të lartë, duke zgjedhur pikërisht faqen e saj të “Facebook”.

Rezarta publikoi në një nga statuset e saj se është femra më e lumtur në botë dhe kjo falë bashkëshortit të saj që e quan princ.

“Dua të bërtas më fort, dua e gjithë bota të më dëgjojë… Që unë jam femra më e lumtur në botë, dhe kjo falë një princi me emrin Ermal", ka shkruar Rrezarta.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...