Çfarë fustane preferon Kim Kardashian

22 Mars 2012 - 09:17      

Bukuroshja e realitety show, Kim Kardashian, i adhuron veshjet e shtrënguara që theksojnë linjat e saj seksi, pavarësisht nga ngjyra dhe stilisti, gjithmonë mban modele që i përshtaten më mirë figurës së saj magjepsëse. Kim zakonisht zgjedh veshje të ngushta që arrijnë deri në mes të kofshëve apo gjunjëve, dhe gjithmonë i ngushton në bel, në mënyrë që sa më mirë të rrinë në figurën e saj në formës të orës së rërës.

New York, 22 mars - Bukuroshja e realitety show, Kim Kardashian, i adhuron veshjet e shtrënguara që theksojnë linjat e saj seksi, pavarësisht nga ngjyra dhe stilisti, gjithmonë mban modele që i përshtaten më mirë figurës së saj magjepsëse. Kim zakonisht zgjedh veshje të ngushta që arrijnë deri në mes të kofshëve apo gjunjëve, dhe gjithmonë i ngushton në bel, në mënyrë që sa më mirë të rrinë në figurën e saj në formës të orës së rërës.

Kim Kardashian për disa vite ka qenë e fiksuar pas fustaneve me një krah, të cilat në dollapët e saj i ka nga të gjitha ngjyrat e mundshme, por duket të jetë ngopur me këtë trend dhe ajo tashmë ka markën e saj të fustaneve, dhe bëhet fjalë për modelet me krahë të gjatë dhe vrima në shpatulla me të cilët kohët e fundit është shfaqur shumë shpesh. Nuk dyshojmë se shumë vajza dhe dyqane do ta kopjojnë shpejt këtë model të Kimit.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...