Seks me nxënësin 14-vjeçar, 40 vjet burg për mësuesen

18 Shkurt 2012 - 15:47      

Mësuesja e një shkolle fillore në SHBA është dënuar me 40 vjet burg për shkak se ka pasur marrëdhënie seksuale me një fëmijë 14-vjeçar.

Gjeorgji, 18 shkurt - Mësuesja e një shkolle fillore në SHBA është dënuar me 40 vjet burg për shkak se ka pasur marrëdhënie seksuale me një fëmijë 14-vjeçar.

Shannon Alicia Schmieder, 39- vjeçe do qëndrojë të paktën 20 vjet pas grilave, që është dënimi më i rëndë deri tash i dhënë nga ndonjë gjykatë amerikane për raste të tilla abuzimi me të mitur, njofton gazeta Daily Mail.

Mësuesja 39-vjeçe e njihte djaloshin që kur ai ka qenë 1-vjeçar dhe dikur ka qenë si nënë e dytë për të, pasi ka qenë një mikeshë e ngushtë e familjes.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...