Hapet shkolla e parë e seksit në Austri

2 Dhjetor 2011 - 12:07      

Suedezja Ilva-Marija Tompson ka hapur shkollën e parë ndërkombëtare të seksit në Vjenë në të cilën të gjithë të interesuarit do të mund të mësojnë si të bëhen dashnorë më të mirë.

Vjenë, 2 dhjetor - Suedezja Ilva-Marija Tompson ka hapur shkollën e parë ndërkombëtare të seksit në Vjenë në të cilën të gjithë të interesuarit do të mund të mësojnë si të bëhen dashnorë më të mirë.

Shkolla ndërkombëtare austriake e seksit, siç është emri zyrtar i këtij enti, ofron mësime “nga dora e parë” me çmimin 1.500 euro për një semestër.

Në shkollë mund të regjistrohen personat më të vjetër se 16 vjet e ekziston edhe shtëpia e studentëve e tipit të kombinuar ku nxënësit mund t’i ushtrojnë “detyrat shtëpiake ".

Pas përfundimit të kursit çdo nxënës merr diplomën për aftësimin e vet.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...