Memli Krasniqi baba për herë të dytë

7 Nëntor 2011 - 15:15      

Borës prindërit e saj kanë vendosur që pas disa muajve t’i sjellin në jetë edhe një vëlla apo motër tjetër, ndonëse për gjininë e fëmijës nuk kanë preferuar të flasin as Memli, por as Meliza, bën të ditur portali “Zhurnal”.

Prishtinë, 7 nëntor - Borës prindërit e saj kanë vendosur që pas disa muajve t’i sjellin në jetë edhe një vëlla apo motër tjetër, ndonëse për gjininë e fëmijës nuk kanë preferuar të flasin as Memli, por as Meliza, bën të ditur portali “Zhurnal”.

Edhe pse ajo nuk është fytyrë publike, të paktën bashkëshortin e ka të njohur në shumë anë. Bëhet fjalë për Melizën, bashkëshorten e ministrit të Kulturës në qeverinë e Kosovës, Memli Krasniqi, i cili së shpejti pritet të bëhet baba për herë të dytë, pasi nga martesa me Melizën ai ka vajzën Bora, e cila tashmë ka mbushur gati 3 vjeç.

Borës prindërit e saj kanë vendosur që pas disa muajve t’i sjellin në jetë edhe një vëlla apo motër tjetër, ndonëse për gjininë e fëmijës nuk kanë preferuar të flasin as Memli, por as Meliza.

Kjo e fundit, edhe pse ekspozohet në publik, nuk parapëlqen shumë të shfaqet në vende ku janë të pranishme mediat, pasi nuk e pëlqen vëmendjen mediale ndonëse tashmë njihet si bashkëshortja e Memlit këngëtar, por edhe si bashkëshortja e ministrit. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...