Ndërroi jetë Prof . Dr . Sadri Shkodra

30 Qershor 2011 - 11:41      

Mbrëmë, në moshën 67 vjeçare vdiq Prof. Dr. Sadri Shkodra. I ndjeri është autor i shumë teksteve dhe publikimeve shkencore nga fusha e matematikës.

Prishtinë, 30 qershor – Mbrëmë, në moshën 67 vjeçare vdiq  Prof. Dr. Sadri Shkodra. I ndjeri është autor i shumë teksteve dhe publikimeve shkencore nga fusha e matematikës. Me rastin e vdekjes së Prof. Dr. Sadri Shkodra Universiteti për Biznes dhe Teknologji (UBT),  sot në orën 17.00, në hollin e tij, i  mban një mbledhje komemorative.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...