Sonte “Rubikoni” me Muhamet Kelmendin

6 Shkurt 2014 - 11:26      

Ish-themeluesi i Lëvizjes Popullore të Kosovës dhe Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Muhamet Kelmendi, sonte është i ftuar në emisionin “Rubikon” me Adriatik Kelmendin.

Kush ishin anëtarët e parë që themeluan UÇK-në e kush u bë pjesë e saj më vonë?

Ish-themeluesi i Lëvizjes Popullore të Kosovës dhe Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Muhamet Kelmendi, sonte është i ftuar në emisionin “Rubikon” me Adriatik Kelmendin.

Kush ishin anëtarët e parë që themeluan UÇK-në e kush u bë pjesë e saj më vonë?

A duhet të hetohet në Kuvend fondi i trepërqindëshit, sipas Kelmendit?

Pse njëri ndër ish-themeluesit e UÇK-së kërkon që vrasja e Zahir Pajazitit të hetohet?

Për këto dhe shumë zhvillime të tjera,  ndiqni rrëfimin e Muhamet Kelmendit, në “Rubikon” të KTV-së duke filluar nga ora 20:00 dhe 21:45 TV ARTA.
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...