Në Shqipëri përplasen automjetet e policisë, plagosen rëndë 12 policë

23 Janar 2014 - 21:42      

12 efektivë të policisë së burgjeve janë plagosur rëndë, mbrëmjen e sotme, si pasojë e përplasjes së furgonëve me të cilët po udhëtonin, transmeton Shekulli.

Vlorë, 23 janar - 12 efektivë të policisë së burgjeve janë plagosur rëndë, mbrëmjen e sotme, si pasojë e përplasjes së furgonëve me të cilët po udhëtonin, transmeton Shekulli.

Mësohet se tre furgonë të policisë së burgjeve janë përplasur njëri me tjetrin në Vlorë, afër Novoselës. Si pasojë e përplasjes 12 efektivët ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore. Aktualisht ata janë dërguar në spitalin e Vlorës, ku po marrin ndihmën e parë mjekësore.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...