"Euro 2016", Kombëtarja luan në "Ruzhdi Bizhuta"

5 Janar 2014 - 13:23      

Kombëtarja shqiptare do t’i zhvillojë ndeshjet e saj për kualifikimet e Evropianit 2016 në “Ruzhdi Bizhuta” të Elbasanit. Lajmi bëhet i ditur për “Panorama Sport” nga burime të sigurta në Federatën Shqiptare të Futbollit.

Elbasan, 5 janar - Kombëtarja shqiptare do t’i zhvillojë ndeshjet e saj për kualifikimet e Evropianit 2016 në “Ruzhdi Bizhuta” të Elbasanit.  Lajmi bëhet i ditur për “Panorama Sport” nga burime të sigurta në Federatën Shqiptare të Futbollit. Mësohet se mes FSHF-së dhe qeverisë shqiptare është gjetur një akord, i cili konsiston në rikonstruksionin e këtij impianti, me qëllim sjelljen në kushtet e pranuara nga FIFA dhe UEFA për zhvillimin e ndeshjeve ndërkombëtare.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...