Nexhat Llumnica kandidat i LB-së për kryetar të Podujevës

4 Shtator 2013 - 16:02      

Në vazhdën e nominimeve të kandidatëve për kryetar komunash për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit, pas propozimit të degës së Lëvizjes për Bashkim në Podujevë është bërë edhe nominimi zyrtar i Nexhat Llumnicës – kandidat i LB-së për Kryetar të Komunës së Podujevës.

Podujevë, 4 shtator - Në vazhdën e nominimeve të kandidatëve për kryetar komunash për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit, pas propozimit të degës së Lëvizjes për Bashkim në Podujevë është bërë edhe nominimi zyrtar i Nexhat Llumnicës – kandidat i LB-së për Kryetar të Komunës së Podujevës.

Aktualisht, Nexhat Llumnica është koordinator i Degës së LB-së në Podujevë dhe anëtar i Këshillit të Përgjithshëm. Është kontribuues i madh në zgjerimin dhe forcimin e strukturave të LB-së në këtë komunë.

Lëvizja për Bashkim, kandidaturën e Llumnicës e konsideron alternativën e vetme serioze për qytetarët e komunës së Podujevës.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...