Moyes: Rooney në formë të mirë

11 Korrik 2013 - 10:28      

Menaxheri i Manchester United ka ripërsëritur qëndrimin e tij se Wayne Rooney nuk është në shitje dhe ka thënë se lojtari është në “formën e tij më të mirë” që ka pasur ai ndonjëherë.
“Djajtë e kuq” kanë arritur në Bangkok për turneun para-sezonal dhe Moyes është i qetë për situatën e Rooneyt në Old Trafford.

Menaxheri i Manchester United ka ripërsëritur qëndrimin e tij se Wayne Rooney nuk është në shitje dhe ka thënë se lojtari është në “formën e tij më të mirë” që ka pasur ai ndonjëherë.

“Djajtë e kuq” kanë arritur në Bangkok për turneun para-sezonal dhe Moyes është i qetë për situatën e Rooneyt në Old Trafford.

“Klubi më ka thënë mua se ai është në formën e tij më të mirë që ka pasur ai gjatë këtyre pesë vjetëve”, ka thënë Moyes.

“Kjo është një gjë pozitive. Klubi gjithashtu ka bërë të ditur se Wayne do të qëndrojë dhe nuk do të shitet”, ka shtuar ai.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...