Edona Zogu sfidon Tunën dhe 'zogun' e saj

27 Qershor 2013 - 21:53      

Prezantuesja e lajmeve qendrore në televizionin Kohavision (KTV), Edona Zogu ka ironizuar me këngëtaren shqiptare Tuna, të cilën e ka ‘sfiduar’ në rrjetin social Facebook.

Prishtinë, 27 qershor - Prezantuesja e lajmeve qendrore në televizionin Kohavision (KTV), Edona Zogu ka ironizuar me këngëtaren shqiptare Tuna, të cilën e ka ‘sfiduar’ në rrjetin social Facebook.

Tuna, e cila njihet ndryshe edhe si ‘zogu’, pasi ishin mediet ato që i dhanë një ‘epitet’ të tillë, me rastin e prekjes në videoklipin “I Asaj”.

Dhe, zogjtë u rikthyen në aksion, pasi ‘zogu’ i Tunës u përmend edhe në këngën “Fenix” me të dashurin e saj Cozma, kurse pa reaguar nuk ka mbetur moderatorja që mban mbiemrin Zogu, shkruan Zhurnal

“Tunës: Kur të duash shtyhemi me zog”, ka shkruar Edona në profilin e saj në Facebook.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...