Lulzim Peci flet sonte ekskluzivisht në “Interaktiv”

20 Qershor 2013 - 18:36      

Ish-zyrtari ndërlidhës i Kosovës në Beograd, Lulzim Peci është i ftuar sonte në emisionin Interaktiv të KTV-së.

Prishtinë, 20 qershor - Ish-zyrtari ndërlidhës i Kosovës në Beograd, Lulzim Peci është i ftuar sonte në emisionin Interaktiv të KTV-së. Aty ai do të flasë për herë të parë për vendimin rreth largimit nga misioni në Beograd, vetëm 48 orë pas nisjes së punës.

Peci do të flasë për deklaratën që e përplasi me Thaçin, me kë ka pasur takime në Beograd dhe pritet t’i përgjigjet edhe akuzave të ashpra nga Ministria e Jashtme e Kosovës.

Si zakonisht në pesë ditët punuese të javës, emisioni Interaktiv i KTV-së fillon në orën 23:00. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...