Sonte në “Rubikon”: Albin Kurti pas kthimit nga SHBA

19 Qershor 2013 - 11:41      

Në emisionin Rubikon të Kohavizion sonte, në orën 20.00 përballë Adriatik Kelmendit.
Ndër të tjera:

Në emisionin Rubikon të Kohavizion sonte, në orën 20.00 përballë Adriatik Kelmendit.

Ndër të tjera:

*Si u prit në Amerikë dhe a e ka ndryshuar taktikën politike Kurti?

*Cili është programi i subjektit të tij për të kundërshtuar marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë?

*Cili është qëndrimi i Kurtit  dhe Vetëvendosjes në lidhje me debatin për Islamin në vend?

Për këto edhe më shumë, sonte në “Rubikon”, lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përballë Adriatik Kelmendit.


Rubikon në Kohavision sonte në orën 20.00

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...