Vritet pronari i një autoshkolle në Tiranë

15 Qershor 2013 - 10:52      

Mëngjesin e së shtunës në qendër të Tiranës u vra pronari i një autoshkolle.

Tiranë, 15 qershor – Mëngjesin e së shtunës në qendër të Tiranës u vra pronari i një autoshkolle. 

Si informon TCH, pronari i vrarë i autoshkollës quhet Luigj Dukagjini, i cili është vrarë s me armë zjarri sapo doli nga shtëpia e tij që ndodhet në lagjen "Hoxha Tahsin". Dukagjini është çuar me urgjencë në spital, por ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të rënda.

Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje të rëndë.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...