Stresi, fotot e ‘harbimit’ me femra

1 Qershor 2013 - 09:34      

Sapo ka publikuar klipin e tij më të ri, të titulluar “Love Story”, i cili është pritur shumë mirë që në ditën e parë të publikimit. Stresi ka qëlluar sërish me këtë produksion të “Threedots” pas bashkëpunimit të parë “Lambo.

Tiranë, 1 qershor - Sapo ka publikuar klipin e tij më të ri, të titulluar “Love Story”, i cili është pritur shumë mirë që në ditën e parë të publikimit. Stresi ka qëlluar sërish me këtë produksion të “Threedots” pas bashkëpunimit të parë “Lambo.

Fotot e reperit me femra të ndryshme, disa edhe nga klipi i ri, vijnë sot në suplementin e së shtunës për të treguar një tjetër pasion të tijin, pikërisht femrat. Stresi shfaqet me femra të ndryshme në pozicione provokuese, ndërkohë që në disa foto duken edhe modelet e klipit të tij të fundit.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...