Hidhet nga pallati, vdes e moshuara

1 Qershor 2013 - 09:33      

Një ngjarje e rëndë ndodhi tek ‘Pazari i Ri’ mbrëmjen e djeshme. Një grua rreth 65-vjeçe është hedhur nga kati i 6-ë i pallatit ku ajo jetonte.

Tiranë, 1 qershor - Një ngjarje e rëndë ndodhi tek ‘Pazari i Ri’ mbrëmjen e djeshme. Një grua rreth 65-vjeçe është hedhur nga kati i 6-ë i pallatit ku ajo jetonte.

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur në soletën e tarracës së katit të parë të godinës, njofton BW, duke shtuar se policia e identifikoi viktimën si Marjana. H.

Policia nisi menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...