Konfirmohet qëndrimi i Canës te Lazio

1 Qershor 2013 - 09:18      

Lorik Cana nuk do të largohet nga skuadra e Lazios gjatë kësaj vere, shkruan "Cittaceleste". Këtë e ka konfirmuar edhe babai i tij, Agim Cana, i cili është edhe agjent i Lorikut.

Lorik Cana nuk do të largohet nga skuadra e Lazios gjatë kësaj vere, shkruan "Cittaceleste". Këtë e ka konfirmuar edhe babai i tij, Agim Cana, i cili është edhe agjent i Lorikut. Ai ka bërë të ditur se Loriku po ndihet shumë mirë te Lazio dhe pasi fitoi Kupën e Italisë është edhe më i vendosur për të mbetur pjesë e kësaj skuadre. "Ëndrra e Lorikut ka qenë që të stabilizohet në Itali dhe punët po i shkojnë shumë mirë. Ai ka pasur një edicion shumë të mirë në të gjitha aspektet dhe kjo do të thotë se ai nuk e ka ndërmend të largohet nga Lazio", ka thënë Agim Cana. "Ai po ndihet mirë, pasi respektohet nga trajneri, tifozët dhe gjithë qyteti. Gjërat po shkojnë shumë mirë për të".  

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...