Shakira: Do t’i jap gji djalit deri në fakultet

31 Maj 2013 - 22:21      

Nuk mund të ndaloj. Më duket që do t’i jap gji djalit tim derisa të bëhet për tu regjistruar në fakultet, deklaroi këngëtarja e famshme kolumbiane, e cila djalin e lindi pas lidhjes me futbollistin e Barcelonës Gerard Pique.

Nuk mund të ndaloj. Më duket që do t’i jap gji djalit tim derisa të bëhet për tu regjistruar në fakultet, deklaroi këngëtarja e famshme kolumbiane, e cila djalin e lindi pas lidhjes me futbollistin e Barcelonës Gerard Pique.

Ajo ka shtuar se dhënia e gjirit është përjetimi më i bukur në jetë.

“Nuk mund të ndaloj! Mendoj që do ta ushqej me gji djalin derisa të bëhet për të shkuar në fakultet”, tha ajo për gazetarët spanjollë. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...